Zdravotnické zařízení NEREST s.r.o.

přijme do pracovního poměru

ZDRAVOTNÍ SESTRU / BRATRA do infuzního stacionáře

Náplň práce:

  • zajištění a poskytování komplexní ošetřovatelské péče
  • aplikaci injekční a infuzní terapie ambulantní formou
  • organizační zajištění chodu ambulance (vedení kartotéky, objednávání pacientů aj.)
  • odborná asistence lékaři

Vzdělání:

  • odborná způsobilost  v oboru všeobecná sestra v souladu  se  zákonem č. 96/2004 Sb.  o nelékařských zdravotnických povoláních v platném znění.
  • praxe v oboru výhodou
  • absolvované kurzy v rámci oboru výhodou

Ostatní požadavky:

  • spolehlivost, samostatnost, loajalitu
  • zkušenost s aplikací infuzí podmínkou
  • vstřícný přístup k pacientům
  • příjemné vystupování
  • znalost práce s PC na uživatelské úrovni
  • občanská a morální bezúhonnost

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek/ zkrácený úvazek
  • mzda dle dosaženého vzdělání, osobní hodnocení
  • příspěvek na stravování
  • podpora dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
  • moderně vybavené pracoviště
  • zázemí stabilního zaměstnavatele
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • nástup možný IHNED

Adresa pracoviště:

  • Zdravotnické zařízení NEREST s.r.o., J. V. Sládka 41, 738 01 Frýdek-Místek

V případě zájmu nás kontaktujte:
Zdravotnické zařízení Nerest s.r.o.
Jiráskova 457, 738 01 Frýdek-Místek

Tel.: 558 111 560
E-mail: frousova@nerest.cz