• by Kateřina Frousová
 • 29. 7. 2022

  29.07.2022

  Vážená paní ředitelko,

  dovoluji si Vám touto cestou sdělit můj pohled na Vaše zařízení a Vaše zaměstnance.

  Úvodem snad jen tolik, že přístup Vašich zaměstnanců ke klientům je velice profesionální, odborný, trpělivý, milý a empatický.

  Vybrala jsem si Vaše zařízení na doporučení, dostala jsem od své paní obvodní lékařky doporučení na ortopedii, cévní, neurologii a v neposlední řadě na rehabilitace kvůli bolestem v oblasti bederní páteře a bolesti pravého kyčelního kloubu.

  Po návštěvách již zmíněných ordinací, jsem byla objednána k Vaší paní doktorce Kočí, té patří velké díky za její vyšetření, navedení ke správnému cvičení, zdravé obuvi a vypsání rehabilitací, které jsem absolvovala ve Vašem zařízení na J. V. Sládky v Místku.

  Nejen přístup paní doktorky Kočí ke mně, před rehabilitacemi i po jejich vyčerpání na následné kontrole, bylo z její strany vysoce profesionální a lidské, taktéž přístup paní rehabilitační sestry Kristýny Smažákové a paní Dany Mičekové během deseti návštěv byl nejen odborný, přívětivý, ale velmi pozitivní, milý a s úsměvem, díky jim jsem se na cvičení a rehabilitace těšila, těch 10 procedur bylo jako balzám na bolavé tělo!! Ještě bych ráda poděkovala i paní na recepci, která se mnou jednou řešila změnu rehabilitace a ta proběhla v klidu k mé spokojenosti.

  Nejen že máte celou budovu v čistotě, pořádku a zařízení pracuje dle rozvrhu přesně a pečlivě, ale Vaši zaměstnanci, se kterými jsem měla možnost se setkat, zasluhují víc než pochvalu, velké díky!!!

  Přeji Vám všem spoustu spokojených klientů

  s pozdravem,

  J. K.