Terapie rázovou vlnou

Rázová vlna je léčebná metoda, kterou ve spektru rehabilitačních metod řadíme do oblasti fyzikální terapie, a která se používá při postižení pohybového aparátu.

Lipo C Askor

LIPOZOMÁLNÍ TECHNOLOGIE – nejúčinnější vstřebávání perorálního vitaminu C.

Zavinovací šátky

Tradice zavinování sahá hluboko do naší minulosti. Jde o starodávnou slovanskou tradici, ke které se opět po X desítkách let začínáme vracet.

Plynové injekce v Místku

Léčba Plynovými injekcemi CO₂ – karboxyterapie představuje terapeutickou metodu, požívanou v léčebné rehabilitaci při bolestivých onemocněních pohybového aparátu.

Kolagenové injekce

Kolagenové injekce

Kolagen GUNA se aplikuje lokálně do místa bolesti nebo místa poruchy funkce. Cílem je nahradit, posílit a obnovit tkáně a tím ochránit kloubní struktury.

Poděkování

Vážená paní ředitelko,
dovoluji si Vám touto cestou sdělit můj pohled na Vaše zařízení a Vaše zaměstnance.

Viscerální terapie

Poruchy funkce  pohybového aparátu se mohou zrcadlit do projevů v oblasti vnitřních orgánů. Těmito zákonitostmi, tzv. viscerosomatických a somatoviscerálních vztahů, se zabývá obor myoskelální medicíny a viscerální terapie.

Fyzioterapie pánevního dna

Zdravotnické zařízení Nerest nabízí ošetření ve specializované ambulanci zaměřené na fyzioterapii pánevního dna s možností využití speciálního přístroje Gymna Myo 200.