Volná pracovní místa

FYZIOTERAPEUT/-KA

Firma: Nestátní zdravotnické zařízení NEREST s.r.o.
Místo pracoviště: Jiráskova 457, Frýdek-Místek
Plat: 18 000 – 25 000 Kč/měsíc
Pracovní poměr: práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Vzdělání: vysokoškolské / univerzitní
Jazyky: čeština (výborná)
Zařazení: fyzioterapeut, zdravotnictví, farmacie a sociální péče

Do našeho zdravotnického zařízení NEREST s.r.o. přijmeme do svého týmu nového uchazeče na pracovní pozici fyzioterapeut/-ka se způsobilostí k výkonu zdravotnického povolání bez lékařského dohledu.

Náplň práce:
- stanovení individuálního plánu pacienta, spolupráce s lékařem
- rehabilitace, elektroléčba, magnetoterapie, vodoléčba, lymfodrenáž, skupinová cvičení, měkké techniky, mobilizace, aj.
- vedení zdravotnické dokumentace

Požadujeme:
- ukončené středoškolské s maturitou, vyšší odborné vzdělání – diplomovaný fyzioterapeut nebo vysokoškolské vzdělání v oboru
- praxe v oboru min 2 roky
- samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
- profesionální a proklientský přístup
- pozitivní přístup k práci
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr / vedlejší pracovní poměr
- zázemí v renomované a stabilní společnosti
- příjemné moderní pracovní prostředí v nově zrekonstruovaném Domu zdraví
- možnost čerpání zaměstnaneckých benefitů
- motivující finanční ohodnocení
- nástup možný ihned